Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-10-28 21:03:56 69

Az nem gond, lakók vannak benne, és nem nagyon csípem őket se a kölykeiket. :)

Előzmény:
horex Creative Commons License 2016-10-28 09:17:03 68

Semmi, csak a ördög reszelgeti a körmét és mosolyog magában.

 

Ha valami gond lesz egyszer, mondjuk egy nem megfelelő kémény miatti visszaáramlás,  akkor, rádvernek mindent

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!