Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2016-10-27 17:50:53 102128

A szemcsezet az idotol es az ASA-tol is van. Viszont sokkal szebb, mint amire szamitottam. Egy halom filmmel jott harom roll PMZ1000 kodak film is. Ez volt a proba, hogy hasznalhato-e meg. 

A Minarik konyvtarban levo kepeket termeszetesen mind en csinaltam. Tobbnyire filmre keszultek, mindenfele formatumra es tipusra. Nehany egyenesen papirra. 

Előzmény:
Stickerei Creative Commons License 2016-10-27 10:51:53 102127

Ez a szemcsézettség az 1000 ASA miatt vagy a 15 éve lejárt miatt van? Amúgy ha nem haragszol, végignéztem őket. Ezeket te készítetted?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!