Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-10-27 12:25:41 3597

Nos, 2 hét alatt meglett az ablak + a redőny is a kért színben. Nemtom, milyen minőség, majd kiderül. De az biztos, hogy nem vágtak át se pénzzel, se dátummal.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-10-10 09:07:58 3593

Sziasztok,

 

A Danubius Ablakról olvastam rosszat és jót is, vajon mi lehet az igazság velük kapcsolatban?

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!