Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2016-10-24 19:00:13 3595

Hallottál rosszat az itt fórumozó kollégákról ?

Előzmény:
Nouby Creative Commons License 2016-10-24 18:31:03 3594

Helló! Elkezdtem nézegetni a fórumot és az 1*1-et is átfutottam, de amit hiányolok az egy megbízható cég lista. Ez főleg Budapesten és környékén gázos mert vidéken előbb utóbb kiderül ki a tróger, a fővárosban a lift hírdetéssel csak kerítenek maguknak balekot.

 

Akikről jót hallottam itt és máshol is az az RS ablak és az Aranyablak de kinél érdemes még érdeklődni? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!