Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-10-24 08:09:12 323

Butaság.

Tudni kell hogy ahova megyek az jobb hely.

Egyik rosszból a másikba miért .

 

Itt amiért siránkozok az a házikó. Sajnálom szegényt, hogy itt csúfoskodik a sok puccos ház között, és sajnálom, hogy nincs aki élvezettel használná az életünk munkáját.

 

De ez még nem indokolja, hogy váltsak amíg nem kényszerít semmi, vagy nem csábít valami jobb.

 

És ma reggel süt a nap:))

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-10-23 15:53:57 321
Aki el akar költözni, az fogja magát, és elköltözik.

Ilyen kurva egyszerű.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!