Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2016-11-02 14:43:37 5874

A frissítés helyett leszedték. Végül is értem őket, mert elég kellemetlen lett volna leírniuk, hogy gázzal olcsóbb fűteni, mint az általuk forgalmazott brikettekkel. De legalább leszedték.

A hozzászólás:
NyiMisi Creative Commons License 2016-10-23 10:11:41 5873

Micsoda véletlen.

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2016-10-22 21:07:37 5872

Amúgy kíváncsi leszek mit fognak lépni, mert írtam nekik, hogy most melyik a brikett jó ára, ami a termékeknél szerepel vagy ami a gazdaságosság menü alatt, ahol 2 kb fabrikett max bruttó 108 Ft és a gáz ára 130 Ft/m3.

Azt megírták, hogy sajnos a gazdaságosság menüt nem volt idejük frissíteni. Reméljük hamarosan lesz :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!