|
|
|
|
 |
NyiMisi
2016-10-23 10:11:41
|
5873
|
Micsoda véletlen. |
|
A hozzászólás:
 |
csiba00
2016-10-22 21:07:37
|
5872
|
Amúgy kíváncsi leszek mit fognak lépni, mert írtam nekik, hogy most melyik a brikett jó ára, ami a termékeknél szerepel vagy ami a gazdaságosság menü alatt, ahol 2 kb fabrikett max bruttó 108 Ft és a gáz ára 130 Ft/m3.
Azt megírták, hogy sajnos a gazdaságosság menüt nem volt idejük frissíteni. Reméljük hamarosan lesz :) |
|
Előzmény:
 |
csiba00
2016-10-20 16:14:57
|
5871
|
Pedig frissítik az oldalukat, mert már 6600 mázsa ár helyett 6900 lett egy mázsa....... lehet veszek idén már egy gázkazánt :)
De valamiért azt a részét nem szeretnék frissíteni az oldaluknak, ahol 96-108 Ft közötti bruttó árral számolnak 2 kg fabrikettre :)
Viszont ha úgy nézem jó befektetés fabrikettben tárolni a pénzemet, ha nem használom el és ennyire durván emelkedik az ára.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|