|
|
|
|
 |
bmwr12
2016-10-20 12:57:23
|
16992
|
Sajnos nem. A Contax/Kiev analóg darabok eléggé kikoptak a használatból, digire körülményes adoptálni.
Összességében nem tartom esélytelennek egy vevő jelentkezését. |
|
 |
Töck Jenő
2016-10-20 11:59:47
|
16991
|
Ha jól tudom ez nem M 42 menetű. Ha ez igaz, akkor a lehetséges vevők száma erősen leszűkül. |
|
A hozzászólás:
 |
SnAkE
2016-10-20 11:44:04
|
16990
|
Köszi, És az pozitív dolog az eladás szempontjából? :-) |
|
Előzmény:
 |
bmwr12
2016-10-20 06:04:54
|
16989
|
Szia!
Contax/Kiev - re való. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|