|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
csiba00
2016-10-16 20:33:01
|
533
|
Amennyiben valaki csak egyet tud elvinni, akkor hívjon nyugodtan. Továbbra is szerető gazdára várnak. |
|
Előzmény:
 |
csiba00
2016-10-04 20:36:28
|
532
|
Sziasztok!
Sürgősen gazdát keresünk 2 elárvult kandúr kiscicának. Pár napja kerültek hozzánk, amikor felfigyeltünk a sírásukra. Azóta voltak doktornál, kaptak bolhairtót, féreghajtót. Egészségesek, kb. 1 hónaposak lehetnek.
Szerető gazdát keresünk nekik, mert nálunk nem maradhatnak. Szeretnénk olyan gazdit találni, aki mind a kettőt be tudja fogadni. Nagyon össze vannak nőve, ki tudja min mehettek már át, nem szeretnénk őket elválasztani. Így kérem, elsősorban olyanok hívjanak, akik mind a kettőt be tudják fogadni, illetve kertes házban lakik.
Érdeklődni az alábbi számon: +36-20-235-05-33. A cicák Bp-en a XVI kerületben találhatóak.
  
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|