Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-10-14 09:58:15 309

Az albérlet az pézbe kerül, az itt lakás az ingyenes.

Az hogy kellene költeni rá az tény. De ha nincs miből és nem teszem akkor 0 ft a kiadásom.

Ennyire ócsó albérlet nemigen van.

 

Aztán meg főképp az eleje nem akar összejönni. A vevő.

Előzmény:
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-10-13 11:04:09 308

Jobban jársz.

 

Biztos vagyok benne hogy van valami pici albérlet annyiból amit erre költesz havonta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!