Keresés

Részletes keresés

szocske_ Creative Commons License 2016-10-13 18:35:28 5870

jaa, ha neked megéri a tűz élménye, hogy 5x annyiért fűtesz fabrikettel, mint klímával lehetne, akkor ok :)

A hozzászólás:
hgw308 Creative Commons License 2016-10-13 18:04:00 5869

Bocs, minek vegyek hajót, ha biciklivel járok?

 

Akkor már egyszerűbb, ha leszedem a jelenlegi fűtést és napelemekkel fűtök, vagy felújíttatom 900k-ért a fűtésem..

 

Van klíma.

Előzmény:
szocske_ Creative Commons License 2016-10-13 06:43:33 5867

vegyél egy fűtő klímát, 1-2 év alatt behozza az árát a briketten megspórolt pénzből

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!