|
|
|
|
 |
szocske_
2016-10-13 18:35:28
|
5870
|
jaa, ha neked megéri a tűz élménye, hogy 5x annyiért fűtesz fabrikettel, mint klímával lehetne, akkor ok :) |
|
A hozzászólás:
 |
hgw308
2016-10-13 18:04:00
|
5869
|
Bocs, minek vegyek hajót, ha biciklivel járok?
Akkor már egyszerűbb, ha leszedem a jelenlegi fűtést és napelemekkel fűtök, vagy felújíttatom 900k-ért a fűtésem..
Van klíma. |
|
Előzmény:
 |
szocske_
2016-10-13 06:43:33
|
5867
|
vegyél egy fűtő klímát, 1-2 év alatt behozza az árát a briketten megspórolt pénzből |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|