Keresés

Részletes keresés

hgw308 Creative Commons License 2016-10-13 18:04:00 5869

Bocs, minek vegyek hajót, ha biciklivel járok?

 

Akkor már egyszerűbb, ha leszedem a jelenlegi fűtést és napelemekkel fűtök, vagy felújíttatom 900k-ért a fűtésem..

 

Van klíma.

A hozzászólás:
szocske_ Creative Commons License 2016-10-13 06:43:33 5867

vegyél egy fűtő klímát, 1-2 év alatt behozza az árát a briketten megspórolt pénzből

Előzmény:
hgw308 Creative Commons License 2016-10-13 05:55:06 5866

Maradék fa: tegnap ebédre tölgyfa pörkölt volt, akác salátával.

Ma ezek maradékával gyújtunk be.

Holnap a szomszéd tetőjét leszedjük a pala alól, hátha nem veszi észre :)

 

2 helyről rendeltem aug. elején fát. Egyik sem hozta. Van még 2-3 éves pár mázsa, tehát azzal kihúzzuk egy ideig.

De ennyire frissen még az akác sem az igazi, a keményfák meg...

 

Gáz: kétszintes ház, ketten vagyunk, leszoktuk kapcsolni annyira, hogy a fenti részen 15-16 fok legyen max. Amikor hazaérünk, 4-7 óra környéke, begyűjtünk.

Ehhez kell.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!