|
|
|
|
 |
hgw308
2016-10-13 18:04:00
|
5869
|
Bocs, minek vegyek hajót, ha biciklivel járok?
Akkor már egyszerűbb, ha leszedem a jelenlegi fűtést és napelemekkel fűtök, vagy felújíttatom 900k-ért a fűtésem..
Van klíma. |
|
A hozzászólás:
 |
szocske_
2016-10-13 06:43:33
|
5867
|
vegyél egy fűtő klímát, 1-2 év alatt behozza az árát a briketten megspórolt pénzből |
|
Előzmény:
 |
hgw308
2016-10-13 05:55:06
|
5866
|
Maradék fa: tegnap ebédre tölgyfa pörkölt volt, akác salátával.
Ma ezek maradékával gyújtunk be.
Holnap a szomszéd tetőjét leszedjük a pala alól, hátha nem veszi észre :)
2 helyről rendeltem aug. elején fát. Egyik sem hozta. Van még 2-3 éves pár mázsa, tehát azzal kihúzzuk egy ideig.
De ennyire frissen még az akác sem az igazi, a keményfák meg...
Gáz: kétszintes ház, ketten vagyunk, leszoktuk kapcsolni annyira, hogy a fenti részen 15-16 fok legyen max. Amikor hazaérünk, 4-7 óra környéke, begyűjtünk.
Ehhez kell.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|