Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2016-10-13 09:09:23 2971

Nem eredeti igaz?Valószínűleg csak iphont lehet vele tölteni, ipad már sok neki. Én is vettem Kínából kábelt ugyanilyen lassan töltött, semmire se jó.

A hozzászólás:
kisséideges Creative Commons License 2016-10-13 03:57:37 2969

Üdv! Az lenne a problémám, hogy egy újonnan rendelt töltő/adatkábel Air2-hez nem tölti a cuccostEgy éjszaka töltődött kb. 25%-ról 100-ra. Aznap este még a számítógéppel is szinkronizáltam. A kábelt rádugva az ipadre pár másodpercig tölt, majd kiírja, hogy nem töltődik. Mi lehet a hiba? (a gyári Apple 14W-os átalakítót használom) a segítséget előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!