|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2016-10-13 09:09:23
|
2971
|
Nem eredeti igaz?Valószínűleg csak iphont lehet vele tölteni, ipad már sok neki. Én is vettem Kínából kábelt ugyanilyen lassan töltött, semmire se jó. |
|
A hozzászólás:
 |
kisséideges
2016-10-13 03:57:37
|
2969
|
Üdv! Az lenne a problémám, hogy egy újonnan rendelt töltő/adatkábel Air2-hez nem tölti a cuccostEgy éjszaka töltődött kb. 25%-ról 100-ra. Aznap este még a számítógéppel is szinkronizáltam. A kábelt rádugva az ipadre pár másodpercig tölt, majd kiírja, hogy nem töltődik. Mi lehet a hiba? (a gyári Apple 14W-os átalakítót használom) a segítséget előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|