Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2016-10-13 09:06:30 2970

Hogy teljesen jó az túlzás,belassul, döcög, akadozik:(  Az ios 6 volt az ideális..

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2016-10-12 21:13:59 2968

A 9-es még teljesen jó hozzá. Vagyis csak a kb 1 hónapja kiadott 10-es iOS nem megy rajta.

Előzmény:
PentaxMan Creative Commons License 2016-10-12 10:07:10 2967

iPad 2-re melyik ios, ami jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!