Keresés

Részletes keresés

Energetikus Creative Commons License 2016-10-12 17:36:55 5864

Ki beszélt arról, hogy a zsákba 100 kilót tesznek?

A hozzászólás:
Zöldár Creative Commons License 2016-10-11 19:12:49 5862

Ezek a peletgyártók, forgalmazók nem valami ember barátok. Egy zsákba   1 q-t azaz 100 kg -ot tenni !

 

Hol élnek ?

 

 Már a cementes zsákokat is a korábbi 50kg -ról 25 kg-ra redukálták.

Előzmény:
Energetikus Creative Commons License 2016-10-11 18:42:37 5861

Mázsánként 5000,- Összesen egy tömeg van egy zsákban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!