|
|
|
|
 |
Zöldár
2016-10-11 19:12:49
|
5862
|
Ezek a peletgyártók, forgalmazók nem valami ember barátok. Egy zsákba 1 q-t azaz 100 kg -ot tenni !
Hol élnek ?
Már a cementes zsákokat is a korábbi 50kg -ról 25 kg-ra redukálták. |
|
A hozzászólás:
 |
Energetikus
2016-10-11 18:42:37
|
5861
|
Mázsánként 5000,- Összesen egy tömeg van egy zsákban. |
|
Előzmény:
 |
Palási
2016-10-11 09:38:25
|
5860
|
"A zsákba csomagolt brikettet már 5000,- körüli áron már meg tudod venni."
Most már csak azt kell megfejteni, hogy mennyi tömeg van egy zsákban !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|