|
|
|
|
 |
Alapi42
2016-10-11 19:17:12
|
5863
|
Bontási faanyag.
Pl. tetőléc, gerenda, deszka. Kerti hulladék, minden ami ég. |
|
A hozzászólás:
 |
Energetikus
2016-10-10 19:53:20
|
5858
|
A hulladék nálad mit jelent? |
|
Előzmény:
 |
Alapi42
2016-10-10 19:01:09
|
5856
|
Miért a gázkazán nem teljesít megfelelően ?
Ha már megvan az a kandalló és mivel kiegészítésről lenne szó inkább hulladékot , maradék fát ill. megfelelő időben vett és kiszáradt tűzifát javasolnék. Legutoljára a brikett.
Nekem is van egy kandallóm, de az nem kiegészítésre szolgál, hanem vésztartaléknak.. És csak 6 kW. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|