Keresés

Részletes keresés

Alapi42 Creative Commons License 2016-10-11 19:17:12 5863

 Bontási faanyag.

 

Pl. tetőléc,  gerenda, deszka. Kerti hulladék, minden ami ég.

A hozzászólás:
Energetikus Creative Commons License 2016-10-10 19:53:20 5858

A hulladék nálad mit jelent?

Előzmény:
Alapi42 Creative Commons License 2016-10-10 19:01:09 5856

Miért a gázkazán nem teljesít megfelelően ?

 

 Ha már megvan az a kandalló  és mivel kiegészítésről lenne szó inkább hulladékot , maradék fát ill.  megfelelő időben vett és kiszáradt  tűzifát javasolnék. Legutoljára a brikett.

 

 Nekem is van egy kandallóm, de az nem kiegészítésre szolgál, hanem vésztartaléknak.. És csak  6 kW.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!