Keresés

Részletes keresés

hgw308 Creative Commons License 2016-10-13 05:55:06 5866

Maradék fa: tegnap ebédre tölgyfa pörkölt volt, akác salátával.

Ma ezek maradékával gyújtunk be.

Holnap a szomszéd tetőjét leszedjük a pala alól, hátha nem veszi észre :)

 

2 helyről rendeltem aug. elején fát. Egyik sem hozta. Van még 2-3 éves pár mázsa, tehát azzal kihúzzuk egy ideig.

De ennyire frissen még az akác sem az igazi, a keményfák meg...

 

Gáz: kétszintes ház, ketten vagyunk, leszoktuk kapcsolni annyira, hogy a fenti részen 15-16 fok legyen max. Amikor hazaérünk, 4-7 óra környéke, begyűjtünk.

Ehhez kell.

 

 

Energetikus Creative Commons License 2016-10-10 19:53:20 5858

A hulladék nálad mit jelent?

A hozzászólás:
Alapi42 Creative Commons License 2016-10-10 19:01:09 5856

Miért a gázkazán nem teljesít megfelelően ?

 

 Ha már megvan az a kandalló  és mivel kiegészítésről lenne szó inkább hulladékot , maradék fát ill.  megfelelő időben vett és kiszáradt  tűzifát javasolnék. Legutoljára a brikett.

 

 Nekem is van egy kandallóm, de az nem kiegészítésre szolgál, hanem vésztartaléknak.. És csak  6 kW.

Előzmény:
hgw308 Creative Commons License 2016-10-07 14:48:15 5854

Kicsit kevés időm volt, viszont a hideg meg jön :)

Ami nekem van itthon kiegészítő fűtésnek a gázkazán mellé, az a tucatszám kapható kályha, talán 9kw-os, belül samott téglás.

Ebbe milyet javasoltok?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!