|
|
|
|
 |
hgw308
2016-10-13 05:55:06
|
5866
|
Maradék fa: tegnap ebédre tölgyfa pörkölt volt, akác salátával.
Ma ezek maradékával gyújtunk be.
Holnap a szomszéd tetőjét leszedjük a pala alól, hátha nem veszi észre :)
2 helyről rendeltem aug. elején fát. Egyik sem hozta. Van még 2-3 éves pár mázsa, tehát azzal kihúzzuk egy ideig.
De ennyire frissen még az akác sem az igazi, a keményfák meg...
Gáz: kétszintes ház, ketten vagyunk, leszoktuk kapcsolni annyira, hogy a fenti részen 15-16 fok legyen max. Amikor hazaérünk, 4-7 óra környéke, begyűjtünk.
Ehhez kell.
|
|
 |
Energetikus
2016-10-10 19:53:20
|
5858
|
A hulladék nálad mit jelent? |
|
A hozzászólás:
 |
Alapi42
2016-10-10 19:01:09
|
5856
|
Miért a gázkazán nem teljesít megfelelően ?
Ha már megvan az a kandalló és mivel kiegészítésről lenne szó inkább hulladékot , maradék fát ill. megfelelő időben vett és kiszáradt tűzifát javasolnék. Legutoljára a brikett.
Nekem is van egy kandallóm, de az nem kiegészítésre szolgál, hanem vésztartaléknak.. És csak 6 kW. |
|
Előzmény:
 |
hgw308
2016-10-07 14:48:15
|
5854
|
Kicsit kevés időm volt, viszont a hideg meg jön :)
Ami nekem van itthon kiegészítő fűtésnek a gázkazán mellé, az a tucatszám kapható kályha, talán 9kw-os, belül samott téglás.
Ebbe milyet javasoltok?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|