|
|
|
|
 |
Aszpirin
2016-10-09 22:54:15
|
2965
|
Szia! Ha alulról "fehúzod" a "Vezérlőközpont"-nak nevezett panelt, akkor a felső kerek gombok közül a jobb szélsővel tudod ki/bekapcsolni az elforgatást:

|
|
A hozzászólás:
 |
Zsömi47
2016-10-09 09:45:39
|
2964
|
Sziasztok! Segítséget kérnék Tőletek! iPad air 2 gépem van iOS 10-re frissítettem, nem tudom beállítani a képernyő elforgatását kinyitni/zárolni (a régebbi gépen volt kapcsoló, és a iOS 9-ben is a beállításokban meg tudtam oldani. Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|