Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2016-10-09 22:54:15 2965

Szia! Ha alulról "fehúzod" a "Vezérlőközpont"-nak nevezett panelt, akkor a felső kerek gombok közül a jobb szélsővel tudod ki/bekapcsolni az elforgatást:

A hozzászólás:
Zsömi47 Creative Commons License 2016-10-09 09:45:39 2964

Sziasztok! Segítséget kérnék Tőletek! iPad air 2 gépem van iOS 10-re frissítettem, nem tudom beállítani a képernyő elforgatását kinyitni/zárolni (a régebbi gépen volt kapcsoló, és a iOS 9-ben is a beállításokban meg tudtam oldani. Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!