|
|
|
|
 |
kramoto
2016-10-05 12:42:46
|
6036
|
Ez jó hír:) Örülök, hogy jó helyre került, és örömet okoz Nektek:) |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2016-10-05 11:30:27
|
6035
|
Kedves Kramoto! Három napos az idei második fészekalj kiskacsa, nyolcan vannak kilenc tojásból. Ismételten köszönet a gondos tojóért.
|
|
Előzmény:
 |
kramoto
2016-07-22 12:33:06
|
6032
|
Örülök, hogy jól vannak a kiskacsák:)
Nyugodtan leválaszthatod a kicsiket. Heteseket, sőt naposakat is adnak el anyjuk nélkül.
Amennyiben leválasztod, és visszateszed a gácsérhoz, van esély idén még egy keltésre.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|