Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2016-10-10 20:54:29 5859

Úgy már sokkal nehezebb lenne eladni a termékét, ha a valóságot írná :) Nekem ez fel sem tűnt, amikor néztem. Lényegében kényszerből veszek brikettet, amikor veszek, mert nincs gázkazánunk. De talán jövőre már lesz és akkor nem kell briketthez nyúlni, ha valamiért nincs elég száraz fám.

Zöldár Creative Commons License 2016-10-02 14:15:20 5852

Hátha lépre megy valaki !

A hozzászólás:
szocske_ Creative Commons License 2016-10-02 08:00:58 5851

lehet, hogy jó a termék, de azért érdekes módon ezt a szakaszt elfelejtették frissíteni a honlapon:

 

Értékben:

1 m3 gáz ára 130.-Ft
2 kg fabrikett ára 96-108.-Ft (bruttó) kiszállítva
Tehát a mostani körülmények között a fabrikett kb. 25% -al olcsóbb.

A jövőbeni gázártámogatás csökkenésére és a gázárak további emelkedésére lehet számítani!

 

Az elmúlt években a gáz ára 100-120Ft közé csökkent, az ő termékükből pedig 2 kg jelenleg 130-140 Ft.

Tehát a mostani körülmények között a fabrikett kb. 25%-kal drágább, mint a gáz ;)

 

Mivel ki tudja mit hoz a jövő, teljesen megértem, ha valaki nem vesz gyorsan egy kisebb vagyonért egy gázkazánt, de azért ha korrekt lenne a kereskedő, ha nem is írja le, hogy az ő terméke jelenleg drágább, legalább a hazugságot levehetné, vagy minimum elláthatná dátummal, hogy ez igaz volt mondjuk 2011-ben, most meg aki akar számoljon utána.

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2016-10-01 23:09:29 5849

Sajnos nagyon durván drágult az elmúlt évek alatt az ára. Amikor elkezdtem használni, akkor majdnem a fele volt a jelenlegi árának. Szerintem idén is veszek majd tőlük. Eddig viszonylag rövid határidővel tudtak szállítani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!