|
|
|
|
 |
csiba00
2016-10-02 19:35:35
|
5853
|
Egy kb 30 éves lemezkazán. Azt hiszem Mezőgép Monor és 20 kw körüli fára. |
|
A hozzászólás:
 |
hgw308
2016-10-02 07:15:44
|
5850
|
Köszi így már tudok viszonyítani.
Miben használod egyébként? |
|
Előzmény:
 |
csiba00
2016-10-01 23:05:56
|
5848
|
Direkt nem szoktam konkrétan leírni, nem akarok reklámozni, nem fizetnek érte :) Ha valakit érdekel, megkérdezi, ahogy most te is tetted. A Coni fabrikettől vettem (azt hiszem ez a nevük, de így biztos kidibja a gugli), aht amit írtam. A netes oldalukon megtalálod. Az én rendszeremben ez vált be a legjobban és Bp-re szállítanak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|