Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2016-10-02 19:35:35 5853

Egy kb 30 éves lemezkazán. Azt hiszem Mezőgép Monor és 20 kw körüli fára.

A hozzászólás:
hgw308 Creative Commons License 2016-10-02 07:15:44 5850

Köszi így már tudok viszonyítani.

Miben használod egyébként?

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2016-10-01 23:05:56 5848

Direkt nem szoktam konkrétan leírni, nem akarok reklámozni, nem fizetnek érte :) Ha valakit érdekel, megkérdezi, ahogy most te is tetted. A Coni fabrikettől vettem (azt hiszem ez a nevük, de így biztos kidibja a gugli), aht amit írtam. A netes oldalukon megtalálod. Az én rendszeremben ez vált be a legjobban és Bp-re szállítanak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!