Keresés

Részletes keresés

szocske_ Creative Commons License 2016-10-02 08:00:58 5851

lehet, hogy jó a termék, de azért érdekes módon ezt a szakaszt elfelejtették frissíteni a honlapon:

 

Értékben:

1 m3 gáz ára 130.-Ft
2 kg fabrikett ára 96-108.-Ft (bruttó) kiszállítva
Tehát a mostani körülmények között a fabrikett kb. 25% -al olcsóbb.

A jövőbeni gázártámogatás csökkenésére és a gázárak további emelkedésére lehet számítani!

 

Az elmúlt években a gáz ára 100-120Ft közé csökkent, az ő termékükből pedig 2 kg jelenleg 130-140 Ft.

Tehát a mostani körülmények között a fabrikett kb. 25%-kal drágább, mint a gáz ;)

 

Mivel ki tudja mit hoz a jövő, teljesen megértem, ha valaki nem vesz gyorsan egy kisebb vagyonért egy gázkazánt, de azért ha korrekt lenne a kereskedő, ha nem is írja le, hogy az ő terméke jelenleg drágább, legalább a hazugságot levehetné, vagy minimum elláthatná dátummal, hogy ez igaz volt mondjuk 2011-ben, most meg aki akar számoljon utána.

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2016-10-01 23:09:29 5849

Sajnos nagyon durván drágult az elmúlt évek alatt az ára. Amikor elkezdtem használni, akkor majdnem a fele volt a jelenlegi árának. Szerintem idén is veszek majd tőlük. Eddig viszonylag rövid határidővel tudtak szállítani.

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2016-10-01 23:05:56 5848

Direkt nem szoktam konkrétan leírni, nem akarok reklámozni, nem fizetnek érte :) Ha valakit érdekel, megkérdezi, ahogy most te is tetted. A Coni fabrikettől vettem (azt hiszem ez a nevük, de így biztos kidibja a gugli), aht amit írtam. A netes oldalukon megtalálod. Az én rendszeremben ez vált be a legjobban és Bp-re szállítanak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!