|
|
|
|
 |
hgw308
2016-10-02 07:15:44
|
5850
|
Köszi így már tudok viszonyítani.
Miben használod egyébként? |
|
 |
csiba00
2016-10-01 23:09:29
|
5849
|
Sajnos nagyon durván drágult az elmúlt évek alatt az ára. Amikor elkezdtem használni, akkor majdnem a fele volt a jelenlegi árának. Szerintem idén is veszek majd tőlük. Eddig viszonylag rövid határidővel tudtak szállítani. |
|
A hozzászólás:
 |
csiba00
2016-10-01 23:05:56
|
5848
|
Direkt nem szoktam konkrétan leírni, nem akarok reklámozni, nem fizetnek érte :) Ha valakit érdekel, megkérdezi, ahogy most te is tetted. A Coni fabrikettől vettem (azt hiszem ez a nevük, de így biztos kidibja a gugli), aht amit írtam. A netes oldalukon megtalálod. Az én rendszeremben ez vált be a legjobban és Bp-re szállítanak. |
|
Előzmény:
 |
hgw308
2016-10-01 18:57:18
|
5847
|
Mennyi Melyik. Így már gondolom... :)
Mi az amit nem lehet érteni? :)
Visszaolvastam, hátha lesz olyan, hogy én használom az orsós peti által gyártott terméket, 3 lábú vödörben és pocsék, mert, nem oldja a kezemen lévő kovászt.
Vagy: ....
Tetszik érteni?
Helyette mi megy? Acsarkodás, lejáratás, fenyegetőzés börcsivel...
Írsz egy konkrét nevet is arra amit jónak találtál? Hol kapható?
Volt már brikkettem, de nem jött be.
Viszont nem kapok nem idei - értsd még áll a lábán a fa - vágásút.
Van pár mázsa 2 évesem, de nem lesz elég. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|