Keresés

Részletes keresés

csiba00 Creative Commons License 2016-10-01 23:05:56 5848

Direkt nem szoktam konkrétan leírni, nem akarok reklámozni, nem fizetnek érte :) Ha valakit érdekel, megkérdezi, ahogy most te is tetted. A Coni fabrikettől vettem (azt hiszem ez a nevük, de így biztos kidibja a gugli), aht amit írtam. A netes oldalukon megtalálod. Az én rendszeremben ez vált be a legjobban és Bp-re szállítanak.

A hozzászólás:
hgw308 Creative Commons License 2016-10-01 18:57:18 5847

Mennyi Melyik. Így már gondolom... :)

Mi az amit nem lehet érteni? :)

Visszaolvastam, hátha lesz olyan, hogy én használom az orsós peti által gyártott terméket, 3 lábú vödörben és pocsék, mert, nem oldja a kezemen lévő kovászt.

Vagy: ....

Tetszik érteni?

Helyette mi megy? Acsarkodás, lejáratás, fenyegetőzés börcsivel...

 

Írsz egy konkrét nevet is arra amit jónak találtál? Hol kapható?

 

Volt már brikkettem, de nem jött be.

Viszont nem kapok nem idei - értsd még áll a lábán a fa - vágásút.

Van pár mázsa 2 évesem, de nem lesz elég.

Előzmény:
csiba00 Creative Commons License 2016-10-01 18:29:40 5845

Ja és, hogy válaszoljak is: ez hengeres, közepén lyukas. 5 rúd van 1 csomagban, 1 csomag 10 kg.

 

Azon mit értesz, hogy mennyi a jó brikett?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!