Keresés

Részletes keresés

hgw308 Creative Commons License 2016-10-01 18:57:18 5847

Mennyi Melyik. Így már gondolom... :)

Mi az amit nem lehet érteni? :)

Visszaolvastam, hátha lesz olyan, hogy én használom az orsós peti által gyártott terméket, 3 lábú vödörben és pocsék, mert, nem oldja a kezemen lévő kovászt.

Vagy: ....

Tetszik érteni?

Helyette mi megy? Acsarkodás, lejáratás, fenyegetőzés börcsivel...

 

Írsz egy konkrét nevet is arra amit jónak találtál? Hol kapható?

 

Volt már brikkettem, de nem jött be.

Viszont nem kapok nem idei - értsd még áll a lábán a fa - vágásút.

Van pár mázsa 2 évesem, de nem lesz elég.

A hozzászólás:
csiba00 Creative Commons License 2016-10-01 18:29:40 5845

Ja és, hogy válaszoljak is: ez hengeres, közepén lyukas. 5 rúd van 1 csomagban, 1 csomag 10 kg.

 

Azon mit értesz, hogy mennyi a jó brikett?

Előzmény:
hgw308 Creative Commons License 2016-10-01 17:11:46 5843

3k körül mérik a friss akácot.

Mennyi a jó (és melyik) brikett?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!