|
|
|
|
 |
hgw308
2016-10-01 18:57:18
|
5847
|
Mennyi Melyik. Így már gondolom... :)
Mi az amit nem lehet érteni? :)
Visszaolvastam, hátha lesz olyan, hogy én használom az orsós peti által gyártott terméket, 3 lábú vödörben és pocsék, mert, nem oldja a kezemen lévő kovászt.
Vagy: ....
Tetszik érteni?
Helyette mi megy? Acsarkodás, lejáratás, fenyegetőzés börcsivel...
Írsz egy konkrét nevet is arra amit jónak találtál? Hol kapható?
Volt már brikkettem, de nem jött be.
Viszont nem kapok nem idei - értsd még áll a lábán a fa - vágásút.
Van pár mázsa 2 évesem, de nem lesz elég. |
|
A hozzászólás:
 |
csiba00
2016-10-01 18:29:40
|
5845
|
Ja és, hogy válaszoljak is: ez hengeres, közepén lyukas. 5 rúd van 1 csomagban, 1 csomag 10 kg.
Azon mit értesz, hogy mennyi a jó brikett? |
|
Előzmény:
 |
hgw308
2016-10-01 17:11:46
|
5843
|
3k körül mérik a friss akácot.
Mennyi a jó (és melyik) brikett? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|