Keresés

Részletes keresés

hgw308 Creative Commons License 2016-10-01 17:11:46 5843

3k körül mérik a friss akácot.

Mennyi a jó (és melyik) brikett?

A hozzászólás:
Öreg Halász-) Creative Commons License 2016-10-01 11:47:26 5842

Szerintem a fabrikett aranyáron van a fához képest,csak az eladónak biznisz!

Előzmény:
hgw308 Creative Commons License 2016-10-01 07:04:28 5841

Üdv

 

Gondoltam majd itt találok tutit arra, hogy mit érdemes venni brikettből.

100 posztot visszaolvasva...

Nem értem, ha valakinek nincs használható tanácsa, minek kell folyamatosan osztani az "észt"?

Ez olyan Vágó Istvános dolog?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!