|
|
|
|
 |
hgw308
2016-10-01 17:11:46
|
5843
|
3k körül mérik a friss akácot.
Mennyi a jó (és melyik) brikett? |
|
A hozzászólás:
 |
Öreg Halász-)
2016-10-01 11:47:26
|
5842
|
Szerintem a fabrikett aranyáron van a fához képest,csak az eladónak biznisz! |
|
Előzmény:
 |
hgw308
2016-10-01 07:04:28
|
5841
|
Üdv
Gondoltam majd itt találok tutit arra, hogy mit érdemes venni brikettből.
100 posztot visszaolvasva...
Nem értem, ha valakinek nincs használható tanácsa, minek kell folyamatosan osztani az "észt"?
Ez olyan Vágó Istvános dolog? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|