|
|
|
|
 |
csiba00
2016-10-01 18:31:38
|
5846
|
Ilyenkor tök jó lenne, ha konkrétumokat is írnál, így lenne értelme a hozzászólásodnak :) |
|
 |
Öreg Halász-)
2016-10-01 11:47:26
|
5842
|
Szerintem a fabrikett aranyáron van a fához képest,csak az eladónak biznisz! |
|
A hozzászólás:
 |
hgw308
2016-10-01 07:04:28
|
5841
|
Üdv
Gondoltam majd itt találok tutit arra, hogy mit érdemes venni brikettből.
100 posztot visszaolvasva...
Nem értem, ha valakinek nincs használható tanácsa, minek kell folyamatosan osztani az "észt"?
Ez olyan Vágó Istvános dolog? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|