|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-09-26 08:34:28
|
13550
|
Olyan okos, hogy nem kell olvasnia! Elvégre az egykori görög dalnokok fejből tudták mind az Iliászt, mind az Odüsszeiát. lehet, hogy macskaviszonylatban ő is tudja, de mert okos, nem mondja el nekünk. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2016-09-25 18:28:29
|
13549
|
Az illő tapintat az feltétlenül szükséges! (más kérdés, hogy mennyire eredményes) Én félreértettem a helyzetet, ezek szerint a vezérképviselőnek kettővel több lába van, mint gondoltam, viszont olyan gazdag, hogy még nyáron is valódi szőrmebundát visel. Aki ilyen igényesen öltözködik az igazán megtanulhatna olvasni! |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-09-25 08:31:37
|
13548
|
Töredelmesen bevallom, a vezérképviselő kifejezés alatt a terület négylábú urát (vagy úrnőjét) értettem. Nem biztos, hogy ő is olvassa Bálint gazda cikkeit. Viszont a kiszolgáló személyzet igen, és megpróbálhatja őfőbundaságát befolyásolni. Persze, illő tapintattal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|