|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-09-25 08:31:37
|
13548
|
Töredelmesen bevallom, a vezérképviselő kifejezés alatt a terület négylábú urát (vagy úrnőjét) értettem. Nem biztos, hogy ő is olvassa Bálint gazda cikkeit. Viszont a kiszolgáló személyzet igen, és megpróbálhatja őfőbundaságát befolyásolni. Persze, illő tapintattal. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2016-09-25 08:03:20
|
13547
|
Ez egy nagyon helytelen hozzáállás!
Már Bálint gazda is megmondta, hogy örüljön a gazdi az ilyen földalatti dolgozónak, mert az csak olyan helyre megy, ahol a földben mindenféle kártevők vannak, és ezek számára finom falatokat jelentenek. Majd ha a kártevőket kipusztította akkor odébbáll, új terített "asztalt keres". Ha a gazda mégsem akarja, hogy ő ott legyen, akkor fogja meg és tegye át a harmadik szomszéd kertjébe, az majd azt csinál, amit akar.
Megölni nem szabad, mert szigorúan védett, hasznos kis állatka, de az embernek a sok gyomirtóval már sikerült majdnem kipusztítania. |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-09-25 01:06:29
|
13546
|
A bérlőtárs a földalatti mozgalom jeles képviselője. Viszont ha összetalálkozik a föld fölöttiek vezérképviselőjével, az nem biztos, hogy szerencsés találkozás lesz. Már az új bérlőre nézvést. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|