|
|
|
|
 |
iiko46
2016-09-25 08:03:20
|
13547
|
Ez egy nagyon helytelen hozzáállás!
Már Bálint gazda is megmondta, hogy örüljön a gazdi az ilyen földalatti dolgozónak, mert az csak olyan helyre megy, ahol a földben mindenféle kártevők vannak, és ezek számára finom falatokat jelentenek. Majd ha a kártevőket kipusztította akkor odébbáll, új terített "asztalt keres". Ha a gazda mégsem akarja, hogy ő ott legyen, akkor fogja meg és tegye át a harmadik szomszéd kertjébe, az majd azt csinál, amit akar.
Megölni nem szabad, mert szigorúan védett, hasznos kis állatka, de az embernek a sok gyomirtóval már sikerült majdnem kipusztítania. |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2016-09-25 01:06:29
|
13546
|
A bérlőtárs a földalatti mozgalom jeles képviselője. Viszont ha összetalálkozik a föld fölöttiek vezérképviselőjével, az nem biztos, hogy szerencsés találkozás lesz. Már az új bérlőre nézvést. |
|
Előzmény:
 |
p21-feri-tb2
2016-09-24 15:27:02
|
13545
|
"Újabb bérlőtárssal gazdagodtam"
Háááát mi is.........

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|