|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-09-25 01:06:29
|
13546
|
A bérlőtárs a földalatti mozgalom jeles képviselője. Viszont ha összetalálkozik a föld fölöttiek vezérképviselőjével, az nem biztos, hogy szerencsés találkozás lesz. Már az új bérlőre nézvést. |
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2016-09-24 15:27:02
|
13545
|
"Újabb bérlőtárssal gazdagodtam"
Háááát mi is.........

|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-09-23 15:30:32
|
13544
|
Újabb bérlőtárssal gazdagodtam, bár gyanítom, hogy ő csak látogatóban van, esetleg volt. Kávét főztem, és amíg kicsöpögött, a konyhaablakban lévő kaktuszaimban gyönyörködtem. Aztán felfedeztem egy csinos kis faligyíkot, amint fejjel lefelé napozott, nevéhez méltóan a falon. Megörültem neki, és igyekeztem óvatosan mozogni, hogy meg ne riasszam. Egy darabig ott volt, aztán mire visszanéztem, már eltűnt. Nem hinném, hogy sokat fogom látni, de szerzett pár derűs pillanatot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|