Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-09-25 01:06:29 13546

A bérlőtárs a földalatti mozgalom jeles képviselője. Viszont ha összetalálkozik a föld fölöttiek vezérképviselőjével, az nem biztos, hogy szerencsés találkozás lesz. Már az új bérlőre nézvést.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-09-24 15:27:02 13545

"Újabb bérlőtárssal gazdagodtam"

Háááát mi is.........

 

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2016-09-23 15:30:32 13544

Újabb bérlőtárssal gazdagodtam, bár gyanítom, hogy ő csak látogatóban van, esetleg volt. Kávét főztem, és amíg kicsöpögött, a konyhaablakban lévő kaktuszaimban gyönyörködtem. Aztán felfedeztem egy csinos kis faligyíkot, amint fejjel lefelé napozott, nevéhez méltóan a falon. Megörültem neki, és igyekeztem óvatosan mozogni, hogy meg ne riasszam. Egy darabig ott volt, aztán mire visszanéztem, már eltűnt. Nem hinném, hogy sokat fogom látni, de szerzett pár derűs pillanatot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!