Keresés

Részletes keresés

silent hunter 3 Creative Commons License 2016-09-21 18:12:20 2962

Ezt csak te döntheted el:)Számomra inkább egy tablet + egy erős PC , amin elfutnak a kedvenc szimulátor játékaim.A laptop eléggé hidegen hagy.

De kinek mi a preferenciája..

K Nándor Creative Commons License 2016-09-20 22:59:19 2961

Szeretem az apple kutyuket, de ilyen arak mellett lassan azt mondom, hogy egyiket se...

A hozzászólás:
jazzcool1,2 Creative Commons License 2016-09-20 22:18:58 2959

nézegetem a 12,9 collos kijelzőjű PRO-t 299 ezerért. szerintem akkor inkább Macbook Air 128GB ugyanannyiért. szerintetek?

Előzmény:
silent hunter 3 Creative Commons License 2016-09-20 16:42:54 2958

Ez nekem nem túl örömteli, innentől beindul a visszaszámlálás meddig fogják az appok támogatni a 9-et. Habár van aki még az ios6-al is elvan a mai napig..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!