|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2016-09-21 18:12:20
|
2962
|
Ezt csak te döntheted el:)Számomra inkább egy tablet + egy erős PC , amin elfutnak a kedvenc szimulátor játékaim.A laptop eléggé hidegen hagy.
De kinek mi a preferenciája.. |
|
 |
K Nándor
2016-09-20 22:59:19
|
2961
|
Szeretem az apple kutyuket, de ilyen arak mellett lassan azt mondom, hogy egyiket se... |
|
A hozzászólás:
 |
jazzcool1,2
2016-09-20 22:18:58
|
2959
|
nézegetem a 12,9 collos kijelzőjű PRO-t 299 ezerért. szerintem akkor inkább Macbook Air 128GB ugyanannyiért. szerintetek? |
|
Előzmény:
 |
silent hunter 3
2016-09-20 16:42:54
|
2958
|
Ez nekem nem túl örömteli, innentől beindul a visszaszámlálás meddig fogják az appok támogatni a 9-et. Habár van aki még az ios6-al is elvan a mai napig.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|