|
|
|
|
 |
silent hunter 3
2016-09-20 16:42:54
|
2958
|
Ez nekem nem túl örömteli, innentől beindul a visszaszámlálás meddig fogják az appok támogatni a 9-et. Habár van aki még az ios6-al is elvan a mai napig.. |
|
A hozzászólás:
 |
K Nándor
2016-09-20 12:31:58
|
2957
|
Igazad van:

Egy masik oldalom tenyleg azt irtak, hogy az ipad 2-is megkapta...
|
|
Előzmény:
 |
silent hunter 3
2016-09-20 09:05:07
|
2955
|
IOS 10 azt hiszem nem támogatott Ipad 3 alatt. Legalábbis nekem ipad 3 van, és nem jelent meg a frissítés. Még mindig 8-as IOSt használok, nem mertem felrakni a 9-est se. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|