|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-09-20 12:31:58
|
2957
|
Igazad van:

Egy masik oldalom tenyleg azt irtak, hogy az ipad 2-is megkapta...
|
|
 |
furtstenfeld
2016-09-20 12:01:43
|
2956
|
Nálunk a gyerek iPad 3 használ és rajta van a 9,semmi gond nincs |
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2016-09-20 09:05:07
|
2955
|
IOS 10 azt hiszem nem támogatott Ipad 3 alatt. Legalábbis nekem ipad 3 van, és nem jelent meg a frissítés. Még mindig 8-as IOSt használok, nem mertem felrakni a 9-est se. |
|
Előzmény:
 |
K Nándor
2016-09-18 15:59:54
|
2953
|
Én a napokban fogdostam egyet, nem volt gáz ,de nem is egy rakéta. Ha frissíteni szeretnél, akkor nézz meg pár youtube-os videót, az segít a döntésben. Amúgy siess vele, mert egy hete kijött az iOS 10-is, szóval iTunes-szal már csak arra tudsz frissíteni, de 9.3.5-9öt IPSW fájlból simán felrakod és apple is aláírja (kérdés meddig).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|