|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-09-18 15:59:54
|
2953
|
Én a napokban fogdostam egyet, nem volt gáz ,de nem is egy rakéta. Ha frissíteni szeretnél, akkor nézz meg pár youtube-os videót, az segít a döntésben. Amúgy siess vele, mert egy hete kijött az iOS 10-is, szóval iTunes-szal már csak arra tudsz frissíteni, de 9.3.5-9öt IPSW fájlból simán felrakod és apple is aláírja (kérdés meddig).
|
|
A hozzászólás:
 |
Zsebdog
2016-09-18 14:17:40
|
2952
|
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Van egy IPAD 2 esem 8.1.3-as ios-szel. Szerntetek frissítsem 9.3.5-re?
Mi a tapasztalt ezzel az ios szel ezen a gépen?
nem nagyon lassul be?
stb...
minden érdekel!
D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|