Keresés

Részletes keresés

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-09-18 16:14:20 13540

Földet csipeget? Mi ez homokevő? :))

 

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2016-09-16 17:29:42 13539

Úgy veszem észre, az erkélyem megint népszerű madárkörökben, vagy legalábbis egy cinke ezen a véleményen van. A galambok csak inni járnak ide, ő viszont iszik, majd csipeget egy kis földet, megszemléli az elhagyott légykapó fészket, majd távozik. Nem tudom, mit akar, de a földet szorgosan töltöm utána. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!