|
|
|
|
 |
Zöld Bika
2016-09-19 08:22:56
|
5825
|
Ezt magyarázd majd egy bírónak, ha egyszer valaki elkapja a tököd és beperel! Mert egyenes úton vagy afelé, csak egy aprócska hiba hiányzik, amit el is fogsz követni előbb-utóbb. De mivel olyan baromi okos vagy, inkább vedd úgy, hogy nem szóltam! |
|
 |
csiba00
2016-09-16 15:29:28
|
5817
|
Ilyen volt másnak a fakereskedőkkel (egy részének) eszembeni véleménye is. Érdekes ott nem láttam hasonló reakciót :) |
|
A hozzászólás:
 |
NyiMisi
2016-09-16 13:45:07
|
5815
|
Általánosságban beszéltem, tehát senkit sem vádoltam. Javaslom az értő olvasást gyakorolni. |
|
Előzmény:
 |
Zöld Bika
2016-09-16 08:23:41
|
5811
|
Bocsi, de ha esetleg gondjaid lennének a szövegértéssel: ismeretlenül vádolsz másokat csalással, termékhamisítással egyebek mellett. Van erre bármi konkrét bizonyítékod, vagy megint üresben jártatod a szád? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|