Keresés

Részletes keresés

Zöld Bika Creative Commons License 2016-09-19 08:22:56 5825

Ezt magyarázd majd egy bírónak, ha egyszer valaki elkapja a tököd és beperel! Mert egyenes úton vagy afelé, csak egy aprócska hiba hiányzik, amit el is fogsz követni előbb-utóbb. De mivel olyan baromi okos vagy, inkább vedd úgy, hogy nem szóltam!

csiba00 Creative Commons License 2016-09-16 15:29:28 5817

Ilyen volt másnak a fakereskedőkkel (egy részének) eszembeni véleménye is. Érdekes ott nem láttam hasonló reakciót :)

A hozzászólás:
NyiMisi Creative Commons License 2016-09-16 13:45:07 5815

Általánosságban beszéltem, tehát senkit sem vádoltam. Javaslom az értő olvasást gyakorolni.

Előzmény:
Zöld Bika Creative Commons License 2016-09-16 08:23:41 5811

Bocsi, de ha esetleg gondjaid lennének a szövegértéssel: ismeretlenül vádolsz másokat csalással, termékhamisítással egyebek mellett. Van erre bármi konkrét bizonyítékod, vagy megint üresben jártatod a szád?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!