|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
veggie83
2016-09-16 09:26:17
|
2763
|
Szia! Gratulálok hozzájuk. Tetszik nekik a lágy eleség is úgy látom. :))
Nem igazán tudom, hogy milyen az időjárás most otthon. Mik az előrejelzések a következő 1 hónapra?
Ha most ülnek már, még jó az idő, és pont elromlik mire a kicsik 7-10 naposak lesznek, az nagyon nem jó. Akkoriban ugyanis a szülők nem ülnek rajtuk mindig, de a növekvő tollak még nem nyújtanak elég védelmet. Ilyenkor szokott általában probléma lenni.
Ha a helyük eléggé védett, és gondosak a szülők, és nem mondanak nagyon hideget, akkor beleférhet még ez a kör. De Neked kell mérlegelni.
Szép napot! :)

|
|
Előzmény:
 |
cool13
2016-09-15 13:47:22
|
2762
|
Már rég nálam laknak. Így: https://drive.google.com/file/d/0B4W1O20-sZ6cRmJteTNpWlFabjA/view
Sőt már felcseperedtek az első babáik is, amik itt keltek ki.
Viszont kérdésem is volna. Főleg veggie83 szakértelme érdekelne.
Most ültek a következő tojásokra. Ezeket vegyem el már tőlük? Vagy a kikelő kicsiknek lesz még idejük a télre felkészülni? szakértelme érdekelne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|