Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2016-09-16 09:26:17 2763

Szia! Gratulálok hozzájuk. Tetszik nekik a lágy eleség is úgy látom. :))

Nem igazán tudom, hogy milyen az időjárás most otthon. Mik az előrejelzések a következő 1 hónapra?

Ha most ülnek már, még jó az idő, és pont elromlik mire a kicsik 7-10 naposak lesznek, az nagyon nem jó. Akkoriban ugyanis a szülők nem ülnek rajtuk mindig, de a növekvő tollak még nem nyújtanak elég védelmet. Ilyenkor szokott általában probléma lenni.

Ha a helyük eléggé védett, és gondosak a szülők, és nem mondanak nagyon hideget, akkor beleférhet még ez a kör. De Neked kell mérlegelni.

Szép napot! :)

 

Előzmény:
cool13 Creative Commons License 2016-09-15 13:47:22 2762

Már rég nálam laknak.  Így: https://drive.google.com/file/d/0B4W1O20-sZ6cRmJteTNpWlFabjA/view

 

Sőt már felcseperedtek az első babáik is, amik itt keltek ki.

 

Viszont kérdésem is volna. Főleg veggie83 szakértelme érdekelne. 

Most ültek a következő tojásokra. Ezeket vegyem el már tőlük? Vagy a kikelő kicsiknek lesz még idejük a télre felkészülni? szakértelme érdekelne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!