Keresés

Részletes keresés

histván Creative Commons License 2016-09-12 19:17:31 2946

Köszi,próbálkozom.Kell a megfelelő alkalmazás mert úgy látom az iTunes nem használható ehhez.A letöltések-ből közvetlenül lenne lehetséges belerakni.?

Van pár app a store-ban(VOX stb.),ha tuti az se baj,ha fizetős.Álom:Ncore-ból letölt,iPadre átrak,blootoothos profi fülhallgatóval hallgat.Naív vagyok? :-)

A hozzászólás:
K Nándor Creative Commons License 2016-09-12 11:29:42 2945

Kell egy lejátszó, ami támogatja a FLAC-et. Azt hiszem az Nplayer vagy AVplayer kezeli. Aztán ebbe az alkalmazásba be tudod másolni itunes-on keresztül, vagy akár wifin is.

Előzmény:
histván Creative Commons License 2016-09-10 18:15:47 2943

Nem tudjátok,hogy FLAC formátumban zenét gépről hogyan lehet mobileszközre vinni?

iTunesból ill.Finderből nem tudom áthúzni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!