|
|
|
|
 |
histván
2016-09-12 19:17:31
|
2946
|
Köszi,próbálkozom.Kell a megfelelő alkalmazás mert úgy látom az iTunes nem használható ehhez.A letöltések-ből közvetlenül lenne lehetséges belerakni.?
Van pár app a store-ban(VOX stb.),ha tuti az se baj,ha fizetős.Álom:Ncore-ból letölt,iPadre átrak,blootoothos profi fülhallgatóval hallgat.Naív vagyok? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
K Nándor
2016-09-12 11:29:42
|
2945
|
Kell egy lejátszó, ami támogatja a FLAC-et. Azt hiszem az Nplayer vagy AVplayer kezeli. Aztán ebbe az alkalmazásba be tudod másolni itunes-on keresztül, vagy akár wifin is. |
|
Előzmény:
 |
histván
2016-09-10 18:15:47
|
2943
|
Nem tudjátok,hogy FLAC formátumban zenét gépről hogyan lehet mobileszközre vinni?
iTunesból ill.Finderből nem tudom áthúzni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|