Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Róka69 Creative Commons License 2016-09-10 23:21:07 102112

Sajnos nem ismerem az említett obikat.

Előzmény:
_attis Creative Commons License 2016-09-10 22:57:28 102110

Igen. D7100-asom van. A Pentacon Six obijai hogyan teljesítenek 24Mpixelen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!