Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2016-09-12 11:29:42 2945

Kell egy lejátszó, ami támogatja a FLAC-et. Azt hiszem az Nplayer vagy AVplayer kezeli. Aztán ebbe az alkalmazásba be tudod másolni itunes-on keresztül, vagy akár wifin is.

silent hunter 3 Creative Commons License 2016-09-11 11:13:36 2944

Én felhőbe szoktam zenéket tenni, a google play-t használom.

A hozzászólás:
histván Creative Commons License 2016-09-10 18:15:47 2943

Nem tudjátok,hogy FLAC formátumban zenét gépről hogyan lehet mobileszközre vinni?

iTunesból ill.Finderből nem tudom áthúzni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!