|
|
|
|
 |
K Nándor
2016-09-12 11:29:42
|
2945
|
Kell egy lejátszó, ami támogatja a FLAC-et. Azt hiszem az Nplayer vagy AVplayer kezeli. Aztán ebbe az alkalmazásba be tudod másolni itunes-on keresztül, vagy akár wifin is. |
|
 |
silent hunter 3
2016-09-11 11:13:36
|
2944
|
Én felhőbe szoktam zenéket tenni, a google play-t használom. |
|
A hozzászólás:
 |
histván
2016-09-10 18:15:47
|
2943
|
Nem tudjátok,hogy FLAC formátumban zenét gépről hogyan lehet mobileszközre vinni?
iTunesból ill.Finderből nem tudom áthúzni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|