Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ahirulez Creative Commons License 2016-09-10 17:03:58 102105

Koszonom a bovebb infot! :)

Előzmény:
Anyám az Creative Commons License 2016-09-09 21:55:16 102102

De hogy a többi kérdésedre is válaszoljak: a 2.8-s a régebbi típus, a stabilizálás sokszor jól jön, máskor meg szinte felesleges (a való életben ha pörögni kell nem fog max 2 blendét a stabi de sokszor csak 1-t), elvileg az f4-nek szebb a képe, gyakorlatban a dof-ból hamarabb mondod meg melyik kép melyikkel készült, főleg ha nem vagy pixelbúboló.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!