|
|
|
|
 |
Venom spawn
2016-09-08 12:06:16
|
6
|
Megyeri?...Igaz, valóban. De lesz ő még kapus a válogatottban.
Viszont Koman szerintem azért nem akkora tehetség, Dudás Ádám legalább olyan pályát befuthatott volna, mint ő, ha nem hátráltatják a sérülések. |
|
A hozzászólás:
 |
volof
2016-09-07 14:59:48
|
5
|
Megyeri még nem volt, csak kerettag, de Varga valóban már pályára lépett, sőt 2 gólt is szerzett.
Koman sokkal többre hivatott játékos, legalábbis képessége, tehetsége alapján akár Détári-szintű klasszis is lehetett volna. De nem lett. Németh nálam az örök tehetség kategória, akiből sose lesz igazán nagy játékos. Hiába EB meg válogatottság, ő se a szakmai előrelépést választotta, nem tudott gyökeret ereszteni egy komoly bajnokságban sem. Az MLS-t én nem tartom annak. |
|
Előzmény:
 |
Venom spawn
2016-09-07 14:07:14
|
4
|
Korrekt kis tabló. Megyeri és Varga volt már válogatott, nem?
Komantól és Németh-től és sokkal többet vártam, tipikus magyar futballista karrier az övék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|