Keresés

Részletes keresés

Venom spawn Creative Commons License 2016-09-08 12:06:16 6

Megyeri?...Igaz, valóban. De lesz ő még kapus a válogatottban.

Viszont Koman szerintem azért nem akkora tehetség, Dudás Ádám legalább olyan pályát befuthatott volna, mint ő, ha nem hátráltatják a sérülések. 

A hozzászólás:
volof Creative Commons License 2016-09-07 14:59:48 5

Megyeri még nem volt, csak kerettag, de Varga valóban már pályára lépett, sőt 2 gólt is szerzett.

 

Koman sokkal többre hivatott játékos, legalábbis képessége, tehetsége alapján akár Détári-szintű klasszis is lehetett volna. De nem lett. Németh nálam az örök tehetség kategória, akiből sose lesz igazán nagy játékos. Hiába EB meg válogatottság, ő se a szakmai előrelépést választotta, nem tudott gyökeret ereszteni egy komoly bajnokságban sem. Az MLS-t én nem tartom annak.

Előzmény:
Venom spawn Creative Commons License 2016-09-07 14:07:14 4

Korrekt kis tabló. Megyeri és Varga volt már válogatott, nem?

Komantól és Németh-től és sokkal többet vártam, tipikus magyar futballista karrier az övék. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!