Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kenya15 Creative Commons License 2016-09-07 14:53:35 4960

ez bizony lőfordul nagylátó szögnél...nem csak olcsóbb, hanem dárga polárral is...a 77mm-es Hopya polár párszor megtréfált 10-22-őn de 17-55 alsóbb részén is...sajna figyelni kell rá...

 

vagy hátha írnak még tapasztalatokat.

Előzmény:
vplaca Creative Commons License 2016-08-28 11:49:50 4957

Ezt a részletet képmetszővel vágtam ki, csak azért készült a kép, hogy szemléltessem a nem tetsző dolgot. Egy 28 2.8 IS obival készült és egy Hama polárral.

Az a bajom, hogy az ég középen egy foltban sötét, a szélek fele pedig világosodik. Ez az olcsó polár miatt lehet? Vajon egy komolyabb szűrővel nem lenne ez a jelenség?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!