Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kimiki Creative Commons License 2016-09-06 21:30:24 102099

http://www.bykyny.hu/fenykepezes-fenykepezogep-valasztas.shtml#10-18IS

 

Eszerint 8 körül.

 

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2016-09-06 21:09:44 102097

Mi a tapasztalatotok, Canon 10-18 STM milyen rekesznél a legélesebb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!