Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zoom03 Creative Commons License 2016-09-06 21:27:59 102098

10-nél elég lágy, így a rekesz nem játszik, 18 körül a 8-as rekeszel elég jól karcol az obi.

 

Előzmény:
Moris721 Creative Commons License 2016-09-06 21:09:44 102097

Mi a tapasztalatotok, Canon 10-18 STM milyen rekesznél a legélesebb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!