Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
faki Creative Commons License 2016-09-06 19:42:41 5863

Ide válaszoltam.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-09-03 23:00:45 5862

Sziasztok,

 

laikusként kérdezem, hogy milyen gépet/obit ajánlanátok rovarok hobbi szintű fotózásához? Hasonló képeket szeretnék készíteni, mint amiket itt a topikban láttam. Régen volt egy F75 szettem, de digitálisból még csak kompakt volt a kezemben.

Mindenképpen DSLR gépben gondolkodjak, vagy megteszi valami komolyabb bridge (pl. Coolpix p900) is? Árban az említett p900 lenne a teteje, amit az egész cuccra szánnék. Köszönöm.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!