Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
OPi Creative Commons License 2016-09-01 19:23:12 102085

Add el a D5300-at és vegyél Canon-t, ha a színei jobban tetszenek.

Előzmény:
Dani45! Creative Commons License 2016-09-01 19:09:51 102084

Gondolkoztam rajta, de komolyabbra fordítva a szót, mi állhat a dolog hátterében ? Előtte volt egy Nikon D90-esem, és a színvilága (raw) verte az 5300-asét. Tudom, hogy nem feltétlenül jobbak is az új gépek, de azért kíváncsi lennék, hogy az 5300-as színei miért ilyenek... Halványak, és nem sok közük van a valósághoz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!