Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vplaca Creative Commons License 2016-09-01 17:14:15 102083

Nem akartam neki ezt írni.. A dinamikatartományban jobbak, ezt irigylem kicsit, talán majd a 6D mkII -nél feljönnek.

 

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2016-09-01 13:54:15 102082

Dobd el a Nikont, az árán vegyél pár fixet a Canonra.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!